مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سنگ مرمریت در بازار سنگقیمت روز سنگ مرمریت
مرمریت

انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن را می توانید در سایت شر کت تجارت لعل کیان مشاهده کنید و برای راهنمایی بیشتر با کارشناس فروش سنگ ما ارتباط بگیرید.

از کجا می توان با انواع سنگ مرمریت آشنا شد ؟و قیمت های به روز سنگ های ساختمانی را دانست؟ و برای خرید اینترمتی سنگ مرمریت چه طور می توان اقدام کرد.

انواع سنگ مرمریت در بازار سنگ

انواع سنگ مرمریت

انواع سنگ مرمریت در بازار سنگ ایران کدام ها هستند و برای چه منظوری از این سنگ ها استفاده می شود و آیا مرکزی وجود دارد که قیمت به روز آن ها و انواع سنگ های ساختمانی را بدون واسطه دریافت کنیم؟ این مجموعه بازرگانی به جهت این که با تکیه بر توان کارشناسان و دانش فنی به روز استوار است توانسته است که بهترین خدمات در امر خرید و فروش سنگ های ساختمانی را در اختیار شما بگذارد.

سنگ مرمریت انواع مختلفی دارد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • سنگ مرمریت رویال
 • مرمریت بیرجند
 • مرمریت گلدن بلک
 • مرمریت دهبید
 • لئوپارد قم
 • بسطام
 • رویال خوی
 • مرمریت کاشمر
 • مرمریت گلدن گلگسی
 • و …

که هر یک با کیفیت و رنگ منحصر به فر به شما معرفی خواهند شد.

شما میتوانید سنگ مرمریت را برای کف سازی، لابی هتل ها، نرده سنگی و… استفاده کنید،همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت به روز سنگ مرمریت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن

قیمت روز سنگ مرمریت

قیمت سنگ مرمریت به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند؛

 1. کیفیت؛ مهم ترین پارامتر در انتخاب سنگ کیفیت آن است. هرچه قدر کیفیت سنگ به حد مطلوب نزدیک تر باشد در نتیجه  از قیمت بالاتری هم برخوردار خواهد بود.
 2. رنگ طرح متفاوت؛ سنگ های مرمریت تنوع زیادی نسبت به دیگر سنگ های ساختمانی دارند،هرچه رنگ سنگ مرمریت بی رقیب تر باشد در نتیجه قیمت آن هم نیز بالاتر خواهد بود.
 3. قطر و ابعاد؛ سنگ های مرمریت اغلب در سنگ فرش استفاده میشوندبه همین دلیل است که  قطر یا همان ضخامت سنگ بسیار حائز اهمیت است،پس هر چه ابعاد سنگ بزرگتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.
 4. سورت دقیق؛ سنگ های مرمریت دارای سورت های مختلفی هستند که پس از مرحله برش و ساب سورت بندی میگردند. همچنین هرچه سورت سنگ دقیق تر و یک دست تر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت.
 5. نوع فرآوری؛ نوع فرآوری سنگ نقش تعیین کننده ای در قیمت سنگ مرمریت دارد،به عنوان مثال نوع رزین یا اپوکسی، استفاده از تکنولوژی UV، دقت در برش سنگ، میزان ساب و پولیش سنگ، توری پشت سنگ،  نوع بسته بندی و حمل ونقل آن در قیمت سنگ های مرمریت تاثیر گذار خواهد بود.
قیمت روز سنگ مرمریت
اسلب سنگ مرمریت مشکی

همان گونه که متذکر شده ایم زمانی که برای سفارش خرید اقدام می کنید می توانید از کلیه اطلاعات موجود در سایت به صورت رایگان بهره مند شوید و قیمت های هر یک از انواع سنگ مرمریت را بررسی کرده، و با توجه به نوع مصرف و متراژ و کیفیت و هزینه هایی که در نظر گرفته اید می توانید اقدامات لازم را انجام دهید و این امر از جمله خدماتی است که ما به شما ارائه می کنیم تا بتوانید راضی و خوشنود و با قیمت مناسب اقدام به خرید نمایید.

مرمریت جوشقان

علاوه بر انواع مختلفی که در بالا ذکر کرده ایم بسیاری دیگر از انواع سنگ مرمریت در کشور ما از معادن مختلفی استخراج می شوند مانند مرمریت امپریال، مرمریت نمین و زیتونی و بسیاری دیگر از انواع سنگ مرمریت که در زمان مناسب و با قیمت بسیار عالی توانایی عرضه آن را ایجاد کرده ایم و کلیه شرکت ها و بازرگانان و شرکت های ساختمانی می توانند از امکانات موجود در سایت بهره لازم را ببرند.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “انواع سنگ مرمریت و قیمت به روز آن”