مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع تراورتن ارزان قیمت در محلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش انواع تراورتن در محلاتانواع سنگ ساختمانی و کاربرد آنهاسنگ گرانیتسنگ تراورتنسنگ مرمریتسنگ مرمرسنگ سند استون( طرح چوب )سنگ ترااونیکسسنگ چینی یا کریستالقیمت فروش انواع سنگ تراورتن
تراورتن ارزان قیمت

فروش انواع تراورتن ارزان قیمت در محلات و در سایت معتبر اینترنتی با مشاروه کارشناسی و به صورت آنلاین عرضه می شود و این خدمات برای دریافت اطلاعات رایگان است.

فروش انواع تراورتن ارزان قیمت در محلات به جهت این که این شهریکی از مهمترین قطب های تولید و استخراج انواع سنگ های ساختمانی تزئینی است اهمیت ویژه ای دارد و کارشناسان ما در صدد هستند که این خدمات را به صورت آنلاین هر چه بیشتر و بهتر ارائه کنند. فروش انواع تراورتن می تواند انتخاب پیمانکاران و مصرف کننده های خانگی را هم راحت تر نموده و این امر توسط معرفی کارشناسان با بهترین انواع تراورتن صورت می گیرد.

فروش انواع تراورتن در محلات

در شهر محلات چندین معدن و تعداد بسیاری از معادن بسیار فعال موجود هستند که کشف و استخراج شده اند و یا در آینده ای نزدیک اقدام به فعالیت می کنند که از جمله

است که هر یک از این معادن به سنگ خاص با کیفیت متفاوت معروف و شناخته شده اند. برای این که بدانید سنگ های ساختمانی کدامند و هر یک برای چه کاری مصرف می شوند می توانید از خدمات رایگان سایت بهره مند شوید.

انواع سنگ ساختمانی و کاربرد آنها

سنگ های ساختمانی تنوع بسیار زیادی دارند که ما در این جا نام های آها اشاره می کنیم:

  1. سنگ گرانیت
  2. سنگ تراورتن
  3. سنگ مرمریت
  4.  سنگ مرمر
  5. سنگ سند استون
  6. سنگ ترااونیکس
  7. سنگ چینی یا کریستال

سنگ گرانیت

سنگی است بسیار سخت و در تنوع طرح و رنگ های بسیار بالا ازجمله سنگ گرانیت پرتقالی، سنگ گرانیت مشکی، سنگ گرانیت طوسی، سنگ گرانیت سبز و…. که هر کدام از این ها در جای جای ایران قرار دارد .

گرانیت مشکی

در قدیم از سنگ گرانیت در نمای ساختمان استفاده می شد اما به مرور زمان و با توجه به نتایجی که از به کار بردن آن در جاهای مختلف ساختمان به دست آمده امروزه در داخل ساختمان مانند لابی، راه پله، پله و پارکینگ از سنگ گرانیت استفاده می شود.

سنگ تراورتن

سنگ تراورتن هم نوعی دیگر از سنگ های ساختمان هست که امروزه بیشتر در نمای ساختمان استفاده می شود. دلیل آن هم این است که سنگ تراورتن در برابر عوامل بیرونی و محیطی در نمای ساختمان مقاوم تر هست.

سنگ تراورتن

البته از تراورتن در کف حیاط، پله ، راه پله و…. نیز استفاده می شود. امروزه در نماهای رومی از تراورتن سفید عباس آباد، تراورتن کرم حاجی آباد بیشتر استفاده می شود.

سنگ مرمریت

سنگ مرمریت جنسی سخت تر از تراورتن دارد و ساب پذیری بالاتری نسبت به تراورتن دارد به همین دلیل سطح خیلی صیقلی خواهد داشت که مناسب در لابی ساختمان ها و هتل ها می باشد.

سنگ مرمریت

کلا از سنگ مرمریت در داخل ساختمان استفاده می شود که سنگ مرمریت هم به نوبه ی خود در رنگ و جنس تنوع زیادی دارد.

سنگ مرمر

سنگ مرمر جزو سنگ های گران قیمت می باشد. این سنگ جنسی ظریف تر نسبت سنگ های تراورتن و مرمریت، گرانیت دارد. از سنگ مرمر اغلب در طراحی داخلی ساختمان و دکوراسیون لوکس و لاکچری استفاده می شود.

سنگ مرمر

سنگ مرمر نور را از خود عبور می دهد که همین ویژگی باعث می شود که در به کار بردن آن در ساختمان ها از نور پردازی هم استفاده کنند تا زیبایی سنگ مرمر دوچندان شود.

سنگ سند استون( طرح چوب )

یکی از انواع سنگ های ساختمانی سنگ سند استون هست که به اصطلاح تراورتن طرح چوب نیز خوانده می شود. این سنگ زیبایی منحصر به فردی دارد.جنس این سنگ شبیه سنگ تراورتن هست اما از آن سخت تر می باشد. پیشنهاد می شود که از این سنگ در ویلاهای شمال استفاده شود چون مقاومت آن در برابر رطوبت بسیار بالا هست. در زیر عکسی رامشاهده خواهید کرد که چه طور سنگ تراورتن طرح چوب را در ویلای شمال به کار برده ایم.

سنگ سند استون

سنگ ترااونیکس

سنگی است که از ترکیب سنگ تراورتن و مرمربه طور طبیعی به وجود آمده است. مانند سنگ مرمر نور را از خود عبور می دهد و رگه های دیگر آن زیبایی  خاصی به سنگ می دهد.

سنگ ترااونیکس

از سنگ ترااونیکس بیشتر برای قرار دادن اسلب های بوک مچو فور مچ در ساختمان ها استفاده می شود.

سنگ چینی یا کریستال

سنگ چینی یک نوع از سنگ های ساختمانی هست که به دلیل اینکه از تجمع دانه هایی شبیه کریستال ساخته شده است به نام سنگ کریستال هم معروف هست.

سنگ چینی یا کریستال

سنگ چینی در قدیم در نمای ساختمان به کار برده می شد اما حالا بیشتر در داخل ساختمان استفاده می شود. بیشتر اسلب های بوک مچ و فور مچ آن مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. این سنگ به رنگ سفید، سفید خط دار و مشکی وجود دارد.

 

قیمت فروش انواع سنگ تراورتن

تراورتن یکی از پرمصرف ترین انواع سنگ های ساختمانی است که نه تنها در داخل کشور، بلکه در کشورهای مختلف این سنگ برای کف، دیوارها و نمای بیرونی ساختمان ها مصرف و کاربرد دارند.

سنگ تراورتن با وجود تخلخل می تواند با رزین پر شود و در برابر یاد و باران مقاومت بالایی دارد. سنگ های تراورتن می توانند به صورت کوپ و یا فرآوری شده به صورت موج دار و یا بی موج به فروش برسند و این امکانات در اختیار معادن و کارخانجات سنگبری قرار دارد. برای دریافت اطلاعات بهتر و بیشتر می توانید از سایت و مجموعه بازرگانی ما بهره مند شوید.

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “فروش انواع تراورتن ارزان قیمت در محلات”