مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ تراورتن ارزان و قیمت هر مترمربع آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن ارزان آیا کیفیت بالای خود را دارد؟مزایای سنگ تراورتنسنگ تراورتن ارزان متری چند؟قیمت سنگ تراورتن ارزان
تراورتن ارزان قیمت

سنگ تراورتن ارزان قمیت چند است؟ و انواع سنگ تراورتن کدام است و آیا می توان قیمت هر متر مربع آن چقدر است و به صورت دقیق مصرف تراورتن در چه جاهایی است؟

خرید کوپ تراورتن کرم

سنگ تراورتن ارزان آیا کیفیت بالای خود را دارد؟

قیمت ارزان سنگ های عرضه شده به جهت فروش بی واسطه است و قیمت هر متربع آن را می توانید از طریق کارشناسان ما به طور دقیق دریافت نمایید و این امر به شما کمک می کند که بتوانید با هزینه هایی که در نظر دارید اقدام به خرید نمایید. فروش سنگ تراورتن ارزان قیمت با طرح های مختلف و رنگ بندی متنوع به صورت محدود عرضه می گردد. تراورتن کرم و شکلاتی یکی از منسب ترین انتخاب  ها جهت استفاده در نما و به ویژه در کف و دیواره های داخل ساختمان شما است که بیشترین تقاضا را در بازار های بین المللی دارد.

سنگ تراورتن محلات یکی از مرغوب ترین و حتی لوکس ترین سنگ های ساختمانی موجود در بازار های داخلی و برون مرزی است که در ابعاد، طرح و رنگ های متعدد استخراج، فرآوری و عرضه می گردد.این سنگ به دلیل داشتن خصوصیات و مزایای متعدد، قابل استفاده در نما، کف و دیواره های داخل بنا و حتی سرویس های بهداشتی بوده که پوشش با آن می تواند جلوه ای خاص به ظاهر ساختمان ببخشد.

مزایای سنگ تراورتن

سنگ های زیبای تراورتن به دلیل داشتن حفره های متعدد درون بافت خود در برابر صدا، گرما و سرما عایق می باشند. و به دلیل داشتن این حفره ها سیمان و ملات را به خوبی جذب می کنند و همین امر منجر به افزایش مقاومت این محصول در مقابل منقبض و منبسط شدن می گردد.  سنگ تراورتن در مقایسه با سایر سنگ ها وزن کمتری دارد و این مزیت بارهای وارده به ساختمان را کاهش می دهد. حال به مزایای سنگ تراورتن میپردازیم:

  1. استحکام بالا در برابر ضربه و فشار
  2. مقاومت در برابر باران های اسیدی
  3. دارای تنوع در طرح و رنگ بندی
  4. قابلیت برش و تولید در ابعاد های مختلف
  5. چسبندگی مناسب
  6. قیمت ارزان
  7. سهولت در اجراء بنا
  8. مقاومت و طول عمر بالا در شرایط آب و هوایی مختلف

بهترین کوپ سنگ ساختمانی

سنگ تراورتن ارزان متری چند؟

انتخاب سنگ تراورتن برای هر پروژه ای به عوامل متعددی بستگی دارد چرا که برای پروژه های مختلف شما باید به هزینه های خود، توجه کنید و صرفه و صلاح اقتصادی در این زمینه امری مهم است و برای پروژه های اداری و تجاری می توانید از سنگ های تراورتن با قیمت ارزان و یا با مقاومت بالا و یا برای پروژه هایی از سنگ های شیک و خاص استفاده کنید.

قیمت سنگ به کیفیت و سلیقه و نوع کاربرد و میزان هزینه ای که در نظرگرفته می شود بستگی دارد و مجموع این عوامل می تواند شما را به خرید ارزان سنگ تراورتن و یا دیگر انواع سنگ های ساختمانی هدایت گند.

تراورتن ارزان قیمت
تراورتن ارزان قیمت

قیمت سنگ تراورتن ارزان

سنگ تراورتن از جمله انواع سنگ های ساختمانی است که در بیشتر پروژه های ساختمانی و صنعتی و تجاری مصرف می شود و به جهت این که بتوانید قیمت هر متر مربع سنگ را دریافت کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

همچنین تراورتن کرم و شکلاتی محلات که از معدن حاجی آباد این شهرستان استخراج می شود از رایج ترین تراورتن های موجود در ایران و جهان است که دارای قیمتی مناسب و ارزان می باشد.سنگ تراورتن با توجه به معادن بسیار با ارزشی که در کشور و به ویژه در محلات موجود است می توان بهترین و ارزان ترین انواع سنگ تراورتن را برای پروژه های مختلف و با توجه به هزینه های شما معرفی کرد. خرید تراورتن می تواند به صورت کوپ و یا فرآروی شده باشد.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “سنگ تراورتن ارزان و قیمت هر مترمربع آن”