مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لاشه های تراورتن آتشکوه و قیمت داخل معدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید لاشه های سنگ تراورتن در معادنموارد مصرف لاشه های تراورتنخرید مستقیم لاشه تراورتن آتشکوه
لاشه های تراورتن آتشکوه

لاشه های تراورتن آتشکوه و قیمت انواع سنگ های ساختمانی داخل معدن با تنوع بسیار زیاد توانایی خود را در تحویل آن ها چند برابر کرده و آماده خدمات هستیم.

لاشه های تراورتن آتشکوه هم در پی و فنداسیون و برای پروژه های ساختمانی اهمیت ویژه و فوق العاده دارد و قیمت داخل معدن بسیار ارزان تر برای شما تمام می شود و ما کلیه خدمات اعم از فروش و بارگیری و ارسال انواع لاشه های تراورتن را از داخل معدن در سریع ترین زمان و با قیمت های فوق العاده ارائه دهیم.لاشه های تراورتن آتشکوه و قیمت داخل معدن بدون واسطه برای خرید اقدام کنید شما می توانید برای این کار با کارشناس ما ارتباط بگیرید.

تولید لاشه های سنگ تراورتن در معادن

تولید لاشه های سنگ تراورتن در معادن

عمده معادن تراورتن در ايران، در استان مرکزي و در حوالي شهرستان محلات متمرکز شده اند. معمولا در هنگام استخراج معادن تراورتن به ويژه در مواقعي که سنگ داراي کليواژ، درزه و شکاف و شکستگي باشد و درزه هاي موجود در سنگ به يکديگر نزديک باشند، مقدار زيادي لاشه سنگ (معمولا 20 درصد ميزان استخراج) ايجاد مي شود.

اين مواد به عنوان محصولات جانبي معدن به حساب مي آيند، که با يک برنامه ريزي اصولي و مدون ميتوانیم براي آنها محل مصرف تعيين نموده و در نتيجه باعث افزايش بازدهي کار و سود دهي معدن و کاهش ميزان باطله تا حد مطلوب شد.

کاربرد لاشه های تراورتن در صنایع شیمیایی، آرایشی، تولید کاغذ، سنگ‌فرش و یا سایر مصالح ساختمانی مانند سیمان، پرکردن بین دیوارها، شفته ریزی، ملات بتن، آسفالت، شن و ماسه می‌باشد که در استحکام و دوام ساختمان بسیار مؤثر و مفید واقع می‌شوند. در اینصورت سوددهی معدن بیشتر شده و از طرفی باطله معدن به نحو مطلوبی کاهش می‌یابد.

به دلیل صنعتی بودن منطقه محلات، تعداد صنایعی که می توانند از این ماده به عنوان ماده اولیه استفاده کنند زیاد است، ولی میزان مصرف صنایع مذکور چندان زیاد نبوده و در حدود 10 درصد کل میزان لاشه های موجود، مورد مصرف قرار می گیرد و حجم زیادی از لاشه های معادن تراورتن همچنان بلااستفاده باقی می مانند که برای از بین رفتن این مشکل احداث یک کارخانه سیمان در منطقه، مناسب به نظر می رسد.

موارد مصرف لاشه های تراورتن

موارد مصرف لاشه های تراورتن

لاشه های تراورتن از سنگ کوپ به جای می ماند که مصارف متعدد دارد مانند؛

  • مصنوعات سنگی
  •  تزئینی
  • ساخت یادبودها
  • پودر سنگ برای صنایع آرایشی و بهداشتی
  • سرستون ها
  • نرده های سنگی
  • پایه آیفون

که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و در صنایع ساختمانی و صنعت سیمان کاربرد فراوانی دارد.

لاشه های تراورتن با قیمت بسیار مناسب از داخل معدن برای خریدار و شرکت های بزرگ بازرگانی و صنعتی و صنایع ساختمانی بارگیری می شود و دقت کامل در انتخاب و تحویل صورت می گیرد و از جمله لاشه های مورد مصرف لاشه های سنگ تراورتن آتشکوه است.

لاشه تراورتن آتشکوه
لاشه تراورتن آتشکوه

خرید مستقیم لاشه تراورتن آتشکوه

سنگ تراورتن آتشکوه نه تنها به صورت کوپ بلکه به صورت لاشه های باقیمانده از سنگ کوپ هم موارد مصرف بسیار زیادی دارد و استقبال فراوانی از آن می شود. به جهت این که سنگ آتشکوه از نظر کیفیت و داشتن رنگ سفید مشهور است، ما به صورت انحصاری خرید و فروش کوپ سنگ و لاشه های به جای مانده از آن را به صورت مستقیم از داخل معدن آغاز کرده ایم و به همین جهت کیفیت و قیمت سنگ و لاشه های آن تضمین شده خواهد بود.

زمانی که بارگیری به صورت مستقیم انجام می شود می توانید اطمینان داشته باشید که میزان شکستگی کمتر خواهد بود و البته قیمت فروش لاشه تراورتن هم ارزان تر به شما اعلام می شود و به همین جهت است که میزان تقاضای لاشه های سنگ تراورتن آتشکوه بسیار زیاد است.

شما میتوانید جهت اطلاعات ازقیمت ها به سایت ما مراجعه کرده و با کارشناسان ما تماس  حاصل نمایید.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “لاشه های تراورتن آتشکوه و قیمت داخل معدن”