مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز خرید و فروش سنگ ساختمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت های اینترنتی خرید و فروش سنگفروش سنگ ساختمانیاستفاده از سنگ های ساختمانیقیمت فروش سنگ ساختمانی
فروش سنگ ساختمانی

امروزه در عصر مدرن، مراکز خرید و فروش سنگ ساختمانی به شیوه اینترنتی و خرید از سایت ها رونق یافته است و دیگر مانند گذشته به شیوه ی معامله ی حضوری و پرداخت پول نقد و اسکناس صورت نمی گیرد یا حداقل کمتر شده است و از جهتی به شیوه ی اینترنتی، می توان اطلاع رسانی گسترده تر و مناسب تری به خریداران داد.

سایت های اینترنتی خرید و فروش سنگ

برای خرید و فروش سنگ به شکل اینترنتی بهتر است از سامانه ها و وبگاه های معتبری که مراکز خرید و فروش سنگ به شما ارائه می دهند استفاده نمایید. تا جنس مقرون به صرفه تری نصیبتان شود.
اهداف راه اندازی سایت های فروش سنگ به قرار زیر است:

  • مشاوره در زمینه فروش انواع سنگ ساختمانی و سنگ نما
  • آگاهی رسانی درباره ی آخرین قیمت سنگ ساختمان
  • آسان شدن ارتباط با سنگبران و مشتریان و حذف شدن دلالان و سودجویان
  • ارائه آخرین اخبارها و مقالات تخصصی و حرفه ای از صنعت سنگ

فروش سنگ ساختمانی

استفاده از سنگ های ساختمانی

استفاده از سنگ در صنعت ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و سنگ ها از نخستین مصالح ساختمانی می باشد که کاربرد آن در ساختمان اعم از: پله ها، نماها و … می باشد. سنگ ها به علت پایداری و مقاومت بالایی که در برابر عوامل مختلفی دارند در صنعت ساختمان سازی به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. در عصر کنون به علت آسان شدن عملیات استخراج سنگ، استفاده و کاربرد آن روز به روز در حال گسترش است و در مکان های مختلف و گوناگون ساختمان استفاده می شود.

فروش سنگ ساختمانی

قیمت فروش سنگ ساختمانی

قیمت سنگ بر اساس ممتاز بودن یا درجه یک و دو بودن و همچنین ابعاد و نوع آن متفاوت است. میانگین بین 30 تا 900هزار تومن می باشد. قیمت هر متر مربع سنگ مرمر 35 تا 550 و قیمت سنگ تراورتن بین 30 تا300 و گرانیت بین 600 تا900 و سنگ چینی کریستال 230 تا 300 می باشد.
در انتخاب نوع سنگ برای هر نمایی قیمت یک نوع سنگ اصلاً مهم نیست آنچه که مهم و اساسی می باشد این است که ما از رنگ و فرم و ابعاد یک سنگ برای نمای ساختمان خود خوشمان می آید و شاید قیمتی ارزان داشته باشد و گاهی دیده می شود ما سنگی را انتخاب می نماییم که از زاویه دید ما زیبا نیست و قیمت بالایی دارد؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت انتخاب نوع سنگ بسیار مهم است فارغ از قیمت و نرخی که آن سنگ دارد.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.