مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سنگ تراورتن سفید بی موج آتشکوه

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ تراورتن آتشکوهقیمت سنگ تراورتن آتشکوه
تراورتن آتشکوه

قیمت سنگ تراورتن سفید بی موج آتشکوه را می توانید از مشاورین و متخصصین سایت تراورتن جویا شوید. تراورتن آتشکوه بهترین تراورتن در دنیا می باشد.

سنگ تراورتن سفید آتشکوه یکی از بهترین و باکیفیت ترین نوع سنگ در کشور می باشد که نوع بی موج آن با قیمت مناسبی در سراسر کشور به فروش می رسد.

سنگ تراورتن آتشکوه

تراورتن نوعی از سنگ های ساختمانی است که برای سنگ کاری نمای ساختمان به کار می رود.سنگ تراورتن انواع مختلفی دارد اما سنگ تراورتن آتشکوه جزو بهترین ها و با کیفیت ترین های تراورتن می باشد. این سنگ در معدن آتشکوه واقع در شهر نیم ور(محلات) در استان مرکزی تولید می شود و جهت برش به کار خانه های سنگبری ارسال می گردد.

تراورتن سفید آتشکوه
تراورتن سفید آتشکوه

 

سنگ تراورتن آتشکوه در رنگ های کرم و سفید موجود هست که هر کدام جنس و زیبایی منحصر به خودش را دارد.ترکیبات تراورتن آتشکوه به صورتی می باشد که چسبندگی آن را به ملات ساختمان نسبت به سنگ های دیگر بیشتر می کند. در نمای ساختمان از تراورتن آتشکوه به صورت بی موج و یا موج دار استفاده می شود.

قیمت سنگ تراورتن آتشکوه

استفاده از به روز ترین و بهترین دستگاه های برش (در زمان استخراج و برش در کارخانجات) باعث می شود تا سنگ های تولید شده در کارخانجات ، یکی از زیبا ترین و باکیفیت ترین سنگ های تولید شده در کشور باشند.
یکی از عوامل موثر استفاده از این دستگاه ها می توان به قیمت کمتر سنگ های این کارخانجات اشاره داشت چرا که باعث پایین آمدن سایر هزینه ها در کارخانه ها می شود.

لاشه تراورتن آتشکوه
لاشه تراورتن آتشکوه

سنگ های تراورتن آتشکوه، علاوه بر کاربرد فراوان در کشور، در بازار صادرات نیز مشتریان بسیاری دارا می باشد و بیشترین حجم صادرات سنگ های تراورتن کشور به این معدن تخصص داده شده است.امروزه حتی لاشه های تراورتن آتشکوه مورد استقبال مشتریان خارجی قرار گرفته است.برای کسب اطلاع از قیمت  تراورتن آتشکوه بی موج و همچنین تهیه و خرید لاشه های تراورتن آتشکوه با ما تماس بگیرید.

منبع سایت “www.teraverten.ir”

 

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “قیمت سنگ تراورتن سفید بی موج آتشکوه”