مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بدون واسطه تراورتن سفید عباس آباد

آنچه در این مقاله می خوانید...

تراورتن سفید عباس ابادتراورتن سفید عباس آباددرجه بندی سنگ تراورتن سفید عباس آبادکارخانه های سنگبری تراورتنتراورتن سفید عباس آبادخرید بدون واسطه تراورتن
تراورتن سفید عباس آباد

سنگ تراورتن سفید عباس آباد که معادن آن در محلات استان مرکزی قرار دارد از روشن ترین سنگ های تراورتن در ایران به شمار می رود و از خانواده سنگ های لوکس و شیک در ایران محسوب می شود. کاربرد این نوع سنگ در نمای بیرونی ساختمان می باشد و خرید بدون واسطه تراورتن سفید عباس اباد نسبت به دیگر مدل ها قیمت بالاتری دارد.

تراورتن سفید عباس اباد

به دلیل زیبایی و مقاومت بالا و همچنین صیقل پذیری عالی در سنگ نمای ساختمانی به کار می رود. به علت تخلخل کمتر و ایجاد فرج در پشت سنگ و چسبندگی بالا با ملات سیمان کاربرد فراوان و مناسب در ارتفاعات دارد. همچنین به علت استحکام و مقاومت بالا در برابر باران های اسیدی و سرما و گرما جهت استفاده در نمای ساختمان مناسب می باشد.

تراورتن سفید عباس آباد

درجه بندی سنگ تراورتن سفید عباس آباد

بهترین کیفیت این نوع سنگ درجه ی سوپر می باشد و بعد از آن به ترتیب ممتاز، درجه یک و دو می باشند. نوع درجه دو به دلیل ارزان بودن در دیواره های سوله های کارخانه های مواد غذایی و اماکن تجاری کاربرد فراوانی دارد.
درجه بندی این نوع سنگ به شکل کدینگ می باشد که از کد 201 الی 234 از هم متمایز می شوند. سنگ تراورتن به شکل اسلب هم تولید و توزیع می گردد. این نوع سنگ به شکل موج دار و بی موج نیز فراوری می شود.

کارخانه های سنگبری تراورتن

شهرک های صنعتی محلات(شهرک ارقده)، قلاور، صدریه، شهید حیبی، تهران، شهرک صنعتی استان اصفهان از جمله مهمترین کارخانه های این نوع سنگ می باشند. بیشترین تولید این نوع سنگ در ابعاد 40 طولی و 30 طولی می باشد که ضخامت های آن 7/1 تا2 سانتی متر می باشد. قابل ذکر است به دلیل نوع تخلخل و ساب پذیری نباید این نوع سنگ را در هتل ها و تالار ها به عنوان سنگ پله استفاده کرد.

تراورتن سفید عباس آباد

خرید بدون واسطه تراورتن

برای خرید سنگ تراورتن سفید عباس آباد بهتر است که از کارخانه تولید کننده آن یا از مراکز فروش مرکزی، خرید خود را انجام دهید خرید بیدون واسطه در ارتقای چرخه تولید موثر خواهد بود و دست دلالان سودجو در این کار را برای سود و فروش بیشتر کوتاه می کند و در نتیجه مراکز و کارخانه جات با اشتیاق و امیدواری بیشتر به فعالیت و کار روی می آورند و محصولی ارائه می دهند که حتی در صادرات هم پیشتاز باشد.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ های ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.